נופש בארץ מבצעים ונהנים במלון "העונות"

ראש השנה וסוכות במלון העונות

ראש השנה 20-23.9.17

לשוהים מינימום 3 לילות – לילה שלישי 50% הנחה ע"ב האירוח

חופשת ראש השנה במלון העונות

מבצע סוכות בין התאריכים  08/10  עד 13/10

 

מבצע בכל סוכות 

*   לשוהים מינימום 3 לילות – לילה שלישי 50% הנחה ע"ב האירוח (הזול מבין הלילות)

*   ילד ראשון חינם – על בסיס לינה וארוחת בוקר.

סוכות במלון העונות

*הזול מבין הלילות

ט.ל.ח, המלון רשאי להפסיק המבצע בכל עת

להזמנת החופשה טלפנו אלינו להזמנות - 09-8601555. "מלון העונות - חוויה בכל עונה".

 

להזמנת החופשה טלפנו אלינו להזמנות - 09-8601555. "מלון העונות - חוויה בכל עונה".

 

אם אתם רוצים לצאת לנופש בארץ מבצעים הם ההזדמנות שלכם לצאת לחופשה מושלמת במחיר שווה לכל כיס. היעזרות במבצעים השונים שמציעים בתי מלון בארץ בעונות שונות יכולים לאפשר לכם להינות מחופשה במלון בוטיק מפנק על שפת הים, כשלרשותכם גישה למקומות בילוי שונים ולריביירה של המזרח התיכון. בעלי מלון הבוטיק "העונות" בנתניה מספרים איך אפשר להינות מחופשה מושלמת בזול.

 

אין כמו חופשה בישראל

חופשה בארץ מאפשרת לנו להינות מחופשה שיש בה הכל במחיר מוזל בהרבה מחופשה בחו"ל, ותוך חיסכון זמן ניכר על נסיעות לשדה התעופה וחזרה ועל הטיסות עצמן. יוצא שבמחיר מוזל אנחנו יכולים להינות מזמן ארוך יותר של חופשה, ואם חושבים על זה לעומק, מלבד השפה, חופשה בארץ יכולה להיות זהה לכל חופשה במדינות הים התיכון האירופאיות ככה שממש חבל על הכסף ועל הזמן. אם תצליחו למצוא נופש בארץ מבצעים שונים תוכלו להינות כפליים מהמחיר המוזל והמחופשה המושלמת.מה קדם למה

האם עלינו קודם לבחור מלון ואז לחפש מבצעים או קודם לחפש מבצעים לנופש בארץ ואחר כך לבחור מתוכם מלון? ובכן, שתי הדרכים טובות, בהתאם לסדר העדיפויות שלכם. אם אתם נעולים על מלון מסוים בדקו קודם כל איזה מבצעים הוא מציע מתי, ואם אתם מעוניינים במחיר זול ככל האפשר והמלון עצמו פחות חשוב לכם – חפשו בגוגל "נופש בארץ מבצעים" ואז בחרו את המלון המתאים לתקציב שלכם.

 

להתפשר או לא להתפשר, זו השאלה

מלונות טובים מציעים פחות מבצעים בדרך כלל, וכדי להינות מחופשה באמת מושלמת לא כדאי להתפשר על המלון. אז מה עושים? מוצאים את המלונות המיוחדים שמציעים מבצעים מיוחדים, כדוגמת "מלון העונות" שמאפשר לכם לקבל  הנחה של 5% למזמינים אונליין, למשל. מלון העונות הוא מלון בוטיק שאין כמוהו עוד בנתניה, והוא ממוקם במיקום ייחודי על מצוק מעל הים, בקרבה לכל מקום שתרצו להגיע אליו: חוף הים, בריכת שחייה, מקומות בילוי שונים, מוזיאונים, מסלולי טיול או תל אביב. כך או כך אם אתם רוצים נופש בארץ מבצעים – ונהנים.
 

5% הנחה למזמינים אונליין באישור מיידי

מלון העונות ציון מאתר בוקינג

מלון העונות - על הים, מלון בוטיק
שדרות ניצה 1, נתניה
טל: 09-8601555 פקס: 09-8623022
res@seasons.co.il

trip advisor

  twitter  כפתור פייסבוק  
     

 

 

x
x