מלון על הים - רק בנתניה

 

דמיינו את עצמכם לוקחים רגע הפסקה משגרת הבית, העבודה והילדים ויוצאים לחופשה. רק אתם ובן או בת הזוג שלכם. היכן דמיינתם את עצמכם? אנשים רבים עונים על שאלה זו בשלוש מילים בלבד – על חוף הים. עבור רבים מאיתנו החופשה המושלמת כוללת מלון על הים, ארוחות במסעדות טובות ושאר פינוקים כגון ספא או סאונה וכדומה. האם צריך להרחיק בשביל כל אלה לחוץ לארץ? מסתבר שלא. גם בישראל ניתן למצוא חופשה שכזו, למשל בנתניה. ביקשנו ממנהלי מלון הבוטיק המוביל בעיר, מלון העונות, לספר על ייחודה של העיר ועל חווית הנופש בה.

ייחודה של העיר נתניה

נתניה היא עיר גדולה ושופעת באפשרויות נופש ובילוי. הדבר הראשון שהופך אותה לאטרקטיבית כל כך היא עובדת היותה עיר חוף. חופיה של נתניה ידועים ביופיים ומלונות רבים ממוקמים לאורך חופיה ובכך מציעים לאורחיהם חווית אירוח מושלמת. כמו כן, תוכלו למצוא בנתניה מגוון אפשרויות בילוי נוספות כגון מסעדות טובות, מועדוני לילה בהם מתקיימות הופעות מוסיקה משובחות או מסיבות, הצגות תיאטרון, קניונים ואטרקציות לילדים ועוד. מי שמעוניין ביציאה לטבע יגלה שנתניה קרובה מאוד לשפע אתרי טיול כגון פארק השרון, גן לאומי חוף השרון, אפולוניה ועוד רבים אחרים.

חופשה בעיר

סביר מאוד להניח שמי שבוחר לצאת לנופש בנתניה יחפש מלון על הים. המלונות הממוקמים לאורך חופיה של העיר מאפשרים לנופשים בהם ליהנות מכל העולמות, על אחת כמה וכמה בקיץ הישראלי החם והמהביל. גם קירבה לחוף הים, למים הצלולים והמרעננים, לחול ולשמש הבריאה, וגם אפשרות ליהנות מחדרים ממוזגים, מבריכת המלון ומאווירה רגועה וקרירה.

איך לבחור את המלון המתאים

אם אתם מעוניינים למצוא מלון על הים מומלץ קודם להיכנס קצת לאינטרנט ולהכיר את מגוון המלונות בעיר. חשוב להתרשם הן מגודל המלון ומגוון החדרים שהוא מציע, על מנת לדעת האם סגנונו מתאים לסוג החופשה בה אתם מעוניינים, הן מרמת השירות בו ומגוון המתקנים הנוספים הנמצאים בו כמו בריכה, מתקני ספורט או ספא, וכמובן שהיחס בין כל אלה לבין המחיר. מלון טוב יהיה זה שיציע לכם חווית אירוח שלמה ומפנקת במחיר אטרקטיבי.